Дитяча посмішка - безцінна. Все інше у нас є.
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Приймаємо замовлення з сайту ЦІЛОДОБОВО

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Аплікація, мозаїка, вітраж

Починаючи з того моменту, як дитина навчилася самостійно ходити і говорити, батьки можуть прищеплювати йому любов до творчості і бажання творити прекрасне. Тому в такому віці дорослі дуже часто вибирають в якості подарунка ідеальне рішення - купити аплікації для дітей.

За допомогою таких наборів дитина розуміє, що таке працьовитість, уважність, стає більш посидючим. Аплікації для дітей (років з 5) - відмінне рішення для того, щоб малюк міг з користю провести час. Захоплюючий процес може згуртувати дітвору, якщо хлопчики і дівчатка будуть всі разом збирати представлену конструкцію.

Для чого потрібні підробки і аплікації?


Купити аплікації з паперу для дітей в Україні можна для використання наборів в саду, під час відпочинку на свіжому повітрі або в будинку. Сучасні вироби відрізняються універсальністю, що дозволяє їх повсюдно використовувати на кожному кроці, коли у малюка з'являється вільний час від активних ігор.

Кольорові аплікації для дітей, вартість яких вказана на сайті, сприяють розвитку наступних навичок:

  • Посидючість і уважність - саме цих якостей дуже часто не вистачає маленьким непосидам. Хлопчики і дівчатка в юному віці знаходяться в постійному русі, тому вкрай важливо навчити ваше чадо бути посидючим під час виконання подібної роботи.
  • Дрібна моторика рук. Мозаїка для дітей в Києві на увазі виконання всієї роботи виключно руками - це позитивно позначається на розвитку м'язів.
  • Логічне мислення і вміння діяти за інструкцією. Мозаїка дітей до року дуже часто доповнена інструкцією, в якій виробник детально розповів про поетапне виконання поставленого завдання. Якщо ж в наборі немає інструкції, малюкові доведеться самостійно проявити кмітливість і розгадати надану загадку.

Мозаїка для дітей, купити яку можна за доступною ціною, є незамінним доповненням для наборів, спрямованих на розвиток творчих здібностей дитини.

Покупки іграшок в інтернеті


Представлений набір стане відмінним сюрпризом для хлопчиків і дівчаток. Такі іграшки зможуть не просто розважити малюка, але і сприяють розвитку корисних навичок.

Інтернет-магазин «Марсупіламі» пропонує купити аплікації для дітей різного віку. На сайті запропоновані різноманітні вітражі, мозаїки, аплікації з різнокольорового паперу, картону та інше.

Вгору