Дитяча посмішка - безцінна. Все інше у нас є.
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Приймаємо замовлення з сайту ЦІЛОДОБОВО

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Купити картини за номерами в Києві, в Україні

Сьогодні кожен день будь-яка людина стикається з потрясіннями, і школярі, і дорослі, і пенсіонери. Тому магазин іграшок Марсупіламі пропонує купити картини за номерами за низькою ціною.

Картини по номерам
Це універсальне хобі, яке здатне зайняти довгим холодним ввечері, після важкого дня. Картини за номерами дозволяють творити шедеври будь-якому і дитині, і дорослому навіть без особливої ​​подготовкі.Картіни за номерами стали популярними в багатьох країнах і Європи, і Азії. Купити картини за номерами означає зайнятися розвитком дитини, або навіть собственним.Картіни за номерами навчать дитину спокою і уважності, а також відкриють йому шлях до справжньої творчості і майстерності.

Маленькі дітки зможуть багато чому навчиться і дати час для відпочинку батькам. Школярам сподобається малювати по номерам, особливо з огляду на скільки напруги і потрясіння їм можливо доведеться пережити. Батьки зможуть немов повернуться в дитинство, розмальовуючи дивовижні казкові сюжети.

Набір надає все необхідне для мистецтва: пензлика, фарби, а найголовніше справжній полотно, який допоможе уявити себе справжнім художником. Кожен елемент картини прономерован відповідно відповідним фарбам, що робить процес малювання простим, але в той же час захоплюючим.

Картини за номерами можуть послужити відмінним оригінальним подарунком, який буде довго нагадувати про себе.

Закінчену роботу можна повісити на стіну і вона буде радувати серце і зігрівати теплом серце після важкого трудового дня.
 

Вгору