Дитяча посмішка - безцінна. Все інше у нас є.
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Приймаємо замовлення з сайту ЦІЛОДОБОВО

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Конструктори Металевий і Магнітний

Дитина подорослішав і його рученята вже готові до роботи з більш серйозними металевими і магнітними конструкторамі.Інтернет магазин іграшок Марсупіламі пропонує купити Конструктори металевий і магнітний за низькою ціною

Конструктори металевий і магнітний
Чи дозволять дитині творити, представляючи себе досвідченими інженерами або будівельниками. Такі конструктори відрізняються міцністю і довго прослужать своїм юним господарям.

Детальки в наборах найрізноманітніші. Дитина зможе побудувати різні моделі техніки з якою він стикається кожен день. Знайомити Ваше чадо з навколишнім світом за допомогою конструктора - це найкраще рішення. Граючи і конструюючи разом з дитиною, ви зможете зрозуміти, як він дивиться на світ і чого хоче домогтися, а якщо потрібно допомогти підправити його мислення.

Погодьтеся набагато приємніше бачити, як дитина розбирається з залізяччям, ніж як він сидить за комп'ютерними іграми. Ваше чадо стане більш відповідальним і посидючим, а ці навички незамінні в подальшому житті. Збираючи моделі Ваш малюк вчиться мислити логічно, але в той же час творчо підходити до вирішення проблем, а його закінчені роботи будуть гордо прикрашати Ваш будинок. Хто знає, можливо це хобі все життя буде допомагати Вашій дитині розвіється, піти від проблем в світ залозок і споруд.

Металеві і магнітні конструктори
не обмежують дитини, а дають йому можливість розвиватися і експериментувати.

Вгору