Дитяча посмішка - безцінна. Все інше у нас є.
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Приймаємо замовлення з сайту ЦІЛОДОБОВО

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Конструктори Спецслужба

Конструктори Спецслужба


Якщо ви підбираєте подарунок для вашої дитини, то чому б вам не купити розвиваючу іграшку? Наприклад, набір конструктора. Дитина буде радий новій забаві, і в той же час її основна функція - виховна та розвиваюча. Прекрасне поєднання, чи не так? Відмінний вибір відповідальних і люблячих батьків.

Конструктори з серії «Спецслужба» дозволяють дітям відчути себе героєм - пожежникам, лікарем, поліцейським. Це дуже важливо при формуванні характеру людини. Діти вчаться допомагати іншим, бути сміливими, добрими. У них складається шанобливе ставлення до представників професій, які допомагають суспільству.

Дитячі фахівці рекомендують конструктори для розвитку дитини. Вони дозволяють:

- розвивати дрібну моторику;

- розвивати пам'ять і логічне мислення;

- фантазувати і вирішувати творчі завдання;

- вчитися в легкій і захоплюючій атмосфері.

Такий набір допоможе вашій дитині зрозуміти, що таке відповідальність, ближче познайомитися з певними професіями. Ви можете також провести час зі своїм дитина і під час гри розповісти йому про те, чим займається доктор, поліцейський, пожежник. Такі бесіди краще відкладаються в пам'яті і малюкові буде цікаво слухати вас.

Діти люблять яскраві іграшки, і тому точно звернуть свою увагу на конструктори цієї серії. Вони яскраві. У комплект будь-якого набору входить фірмова машина певної спецслужби і фігурки людей. Підходять для діток різного віку.

Конструктори Спецслужби дуже якісні, деталі легко з'єднуються між собою. Вони виготовлені з екологічно чистого безпечного пластика.

Конструктори Спецслужба в Києві Ви можете купити або замовити його з доставкою по всій Україні в нашому інтернет магазині іграшок Марсупіламі

Доставити іграшку, інтернет-магазин іграшок Марсупіламі, зможе в будь-який населений пункт України, a в великих містах, таких як Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя ви зможете отримати товар вже на наступний день після відправки.

Немає товарів

Вгору