Дитяча посмішка - безцінна. Все інше у нас є.
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Приймаємо замовлення з сайту ЦІЛОДОБОВО

Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Набір для дослідів дитячий - відмінне рішення як оригінальний подарунок. За допомогою таких іграшок вдається прищепити любов до науки, починаючи з раннього віку. Разом з батьками юні винахідники зможуть вирощувати кристали, проводити цікаві досліди з гарячим льодом і інші експерименти, які неодмінно зацікавлять юного хіміка.

Займатися всілякими дослідженнями дитина може самостійно, разом з батьками або своїми друзями. Величезний каталог дозволяє вибрати відповідний набір для хімічних дослідів, купити який можна в Києві за доступними цінами.

Чим корисні такі ігрові комплекти?


Різні ігри експерименти для дітей різного віку мають масу незаперечних переваг:

  • Підвищують інтерес до навчання. Малюк зможе в ігровій формі ознайомитися з такими складними науками, як фізика, хімія, астрономія.
  • Розширюють дитячий кругозір. З раннього віку хлопчики і дівчатка дізнаються, як правильно використовувати мікроскоп, як вирощувати і доглядати за рослинами. Батьки мають можливість на наочному прикладі пояснити малюкові складні процеси і відповісти на мільйон дитячих «чому».
  • Розвиток дрібної моторики рук. Наукові ігри телескоп в Україні та інші захоплюючі набори позитивно позначаються на розвитку дитячих суглобів, так як юному експериментатору потрібно відміряти, вирізати матеріали, готувати пристрій до дзвінків.
  • Діти стають більш акуратними і уважними до дрібниць. Щоб експеримент пройшов успішно, важливо все розкласти належним чином.
  • Тренування посидючості і терпіння. Ці якості відіграють важливу роль в процесі виконання конкретних дослідів.

Крім усього перерахованого вище, наукові гри (мікроскоп та інші) навчать дітлахів працювати в команді, прислухатися до думки інших учасників експериментів.

Різноманітність захоплюючих наборів


На сьогоднішній день сучасним дітям запропонований величезний асортимент всіляких комплектів для проведення різноманітних експериментів. Такі вироби неодмінно зацікавлять юних «чомучок», які не тільки зможуть отримати відповіді на свої запитання, а й також побачити на власні очі багато організовані експерименти.

Вибрати й купити набір для дослідів дитячий може кожен батько в інтернет-магазині «Марсупіламі» за демократичною вартістю.

Вгору