Чим же гарні картини за номерами?
Це універсальний подарунок як для дорослого, так і для школярів.
Як відомо, малювання дуже позитивно позначається на емоційному здоров'я людини. Заспокоює, знімає стрес після важкого робочого дня. А головний плюс в тому, щоб писати картини не обов'язково бути художником.
Як малювати картини за номерами?
Якщо Ви не стикалися ще з даним продуктом, може здатися все дуже важким і страшним)) Але на щастя, Ви помиляєтеся.
У набір входить:
-прогрунтованний полотно з пронумерованим контурним малюнком, який натягнутий на дерев'яну рамку;
- безпечні і яскраві Акрилові фарби, які готові до використання.
- три нейлонові кисті (різних розмірів)
-крепеж для готової картини
-інструкція.

Техніка малювання картин за номерами
1. Підготування до роботи
Рекомендуємо взяти баночку з водою для промивання пензлів від фарби, кілька ганчірок або серветок для видалення зайвої фарби. Зубочистки-для розмішування фарби в баночці або для дуже дрібних малюнків.
2. Малювання
Приступаємо. Беремо кисть маку в фарбу, легко, самий кінчик. Щоб не капнути на полотно, якщо все ж так сталося витираємо ватною паличкою або диском.
Є кілька технік малювання:
- ви можете малювати картину методом "лінія за лінією", від верхнього краю картини до нижнього, щоб виключити змазування рукою
- по частинах: наприклад малюєте задній фон, або великі деталі малюнка
- по цифрам: закрашуєте по одній цифрі по всьому малюнку.
-Самий застосовуваний метод - приступати до тих елементів, заради яких придбали картину-розмальовку. Хобі повинно приносити задоволення, тому кожен розфарбовує так, як забажає. Спочатку цілує пару, а потім вид на Ейфелеву вежу або ж бутони рожевих троянд, а знизу вазу для них.
Після розфарбовування всієї картини, перевірте її на предмет просвічування цифр і контурів через шар фарби. Якщо Ви помітили просвічує розмітку, акуратно нанесіть ще один шар фарби, того ж номера.

Малювання по номерам на полотні без змішування фарб не менше захоплюючий процес, але і не менш складний, хоча багато хто скаже, що це не так. Насправді, розмальовки без змішування мають в комплекті іноді до 40 і більше акрилових фарб. Просто сам виробник вже зробив все змішування за нас. І у таких складних розмальовок бувають дуже дрібні деталі на полотні, адже чим більше квітів, тим більше різних областей і вони стають категорично маленьких розмірів. Але не впадайте у відчай - адже, чим важче полотно, тим більш вражаючий результат Ви отримаєте!